Jesteśmy nastawienina efekt

Badamy, testujemy, projektujemy i wdrażamy optymalne rozwiązania dla
naszych partnerów i prowadzimy do ich sukcesu !

Vivamus scelerisque, tellus eget condimentum ornare, velit nisi semper turpis,
eget varius turpis elit a leo. Duis eget nunc a augue luctus semper quis id ex. Praesent
vel massa quis lorem luctus laoreet.

 img-about-us

Zespół

 • Avatar

  Kamil Lisiewicz

  Creative Director

  W branży od ponad 7 lat. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Doświadczenie zdobywał w pracy dla Klientów z Polski, Europy Zachodniej, USA a także Omanu. Specjalizuje się w IA / UX / UI a także projektach korporacyjnych.

 • Avatar

  Damian Sałkowski

  SEO Director

  Pozycjonowaniem zajmuje się od ponad 7 lat. W tym czasie zdążył wygrać mistrzostwa Polski w SEO , napisać 2 e-booki, a także wydać 2 książki i udzielić 10 wywiadów. Pracował dla polskich i zagranicznych firm.

 • Avatar

  Sebastian Sałkowski

  E-commerce Director

  Z marketingiem internetowym związany od 2007 roku. Pracę zaczynał od promocji własnych serwisów internetowych, a doświadczenie zdobywał przy promocji wielu znanych polskich marek. W Vestigio wraz z Damianem zarządzają działem SEO

 • Avatar

  Maciej Noworyta

  Web Developer

  Pasjonat programowania i technologii webowych. Najtrudniejsze zadania rozwiązuje w mgnieniu oka, a języki programowania nie mają przed nim tajemnic.

 • Avatar

  Adam Kęszczyk

  SEO Specialist

  W Vestigio zajmuje się pozycjonowaniem i tworzeniem raportów dla Klientów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu w jednej z największych agencji w Polsce, potrafi zdobyć pierwsze miejsca w wyszukiwarce dla naszych Klientów.

 • Avatar

  Kamil Baran

  Copywriter

  Dzięki Kamilowi nasze projekty uzupełniane są o interesujący i przede wszystkim dobry content.

 • Avatar

  Paweł Izdebski

  Account Manager

  W Vestigio nadzoruje przebieg projektów i realizacje harmonogramów. Dzięki wiedzy zdobytej w trakcie studiów a także w trakcie pracy z dużymi wydawnictwami i klientami przy projektach internetowych, dba o każdy detal realizacji.